9 Gru

FILMO „VISAGINO TAIKOS BATALIONAS“ PREMJERA ĮVYKO!

Gruodžio 7 d. mūsų gimnazijos komanda „Gervuogė“ pristatė filmą „Visagino taikos batalionas“ miesto bendruomenei. Į premjerą atvyko filmo režisierius Audrius Lelkaitis ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius. Renginyje taip pat dalyvavo ir draugiškai mus palaikė Visagino miesto merė Dalia Štraupaitė, savivaldybės administracijos direktorius Sergejus Mickevičius, savivaldybės tarybos nariai Dmitrijus Ikonikovas ir Jevgenijus Šuklinas. Džiugu, kad į premjerą atvyko ne tik mūsų gimnazistai, jų tėvai, mokytojai, bet ir „Žiburio“ pagrindinės mokyklos bei „Verdenės“ gimnazijos mokiniai.
Merė Dalia Štraupaitė pasidžiaugė projekto rezultatais ir įteikė padėkas jo iniciatoriui Dainiui Radzevičiui, režisieriui Audriui Lelkaičiui, taip pat perdavė padėkos raštus Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centro direktorei Dianai Skučaitei, projekto ekspertams, kurie lankėsi Visagine ir bendravo su gimnazijos jaunimu.
Filmas prikaustė žiūrovų dėmesį. Jis nepaliko abejingų. Planuota trumpa diskusija užtruko, nes žmonės tiesiog nenorėjo skirstytis iš salės nepasidalinę savo mintimis…Ar reikia geresnio įrodymo, kad premjera pavyko?
Dėkojame mokytojai Eleonorai Dutkevičienei ir „Gervuogės“ komandai!