30 Gru

„GERVUOGĖS“ KOMANDA DALYVAVO EUROSCOLA RENGINYJE STRASBŪRE

Euroscola renginys Strasbūre, kuriame mūsų komandai teko garbė atstovauti Lietuvą – neįkainojama patirtis, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Gal šiandien dar ne visi supranta – ar tai, ką mes patyrėme – tiesiog smagus nuotykis, ar tam tikras indėlis į Europos ateitį. Juk ne kiekvienam gyvenime tenka laimė iš arti pažvelgti į Europos Parlamento darbą, diskutuoti su jaunimu iš įvairių ES šalių, ieškoti bendrų sprendimų.
Džiaugiamės, kad gavę tokią puikią progą, garbingai atstovavome savo šalį: mūsų gimnazistai Irina Jarec ir Ruslanas Nugumanovas savo charizma ir nuotaikingu prisistatymu sukėlė ovacijas Europos Parlamento salėje, Maksimas Ivanovas supažindino renginio dalyvius su darbo grupės rezoliucija, o anglų kalbos mokytoja Natalja Starovoitova kartu su kitais trimis dalyviais iš Vokietijos, Rumunijos ir Ispanijos, tapo Eurogames konkurso nugalėtoja!
Dalyvavimas projekte „Gyvenu laisvai“ suteikė mums dar vieną progą suvokti, kad esame svarbūs ir girdimi ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje!