1 Kov

„GYVENU LAISVAI!“ VĖL VISAGINE!

Prasidėjo „Verdenės“–„Atgimimo“ jaunimo era arba „Vaje!“. Vasario 24 d. gimnazijoje vyko nuotaikingas renginys. Dviejų miesto gimnazijų mokiniai, susibūrę į bendrą komandą, po trumpo ir linksmo prisistatymo, supažindino žiūrovus su penkiomis idėjomis, kaip galima būtų reprezentuoti mūsų miestą, parodyti jo išskirtinumą. Žiūrovai turėjo išrinkti tris labiausiai patikusias. Jiems apsispręsti padėjo ekspertai – svečiai iš Vilniaus: Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, žurnalistė, TV laidų vedėja Indrė Makaraitytė ir žurnalo „Valstybė“ vyriausiasis redaktorius Eduardas Eigirdas.
Gimnazistai šoko, vaidino, dainavo, rodė sukurtus filmukus, pristatė nuotraukų albumą. Laikas neprailgo, nes buvo įdomu stebėti ne tik tai, kas vyksta scenoje, bet ir klausytis išsamių ekspertų komentarų ir patarimų.
Žiūrovai išrinko tris labiausiai patikusias idėjas: „Visaginas mūsų ir kitų akimis“, „Visaginas be atominės – miestas be savo veido?“ bei „Daugiatautis ir daugiakultūris Visaginas“.
Komanda turės apsispręsti, kurią iš trijų idėjų plėtos toliau. Laukia prasmingas ir smagus kūrybinis procesas.