12 Kov

TURININGAS „VAJE!“ KOMANDOS SAVAITGALIS MIŠKINIŠKIUOSE

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, mūsų gimnazistai kartu su „Verdenės“ gimnazijos mokiniais savaitgalį praleido Miškiniškių kaimo turizmo sodyboje (Ignalinos raj.). Čia vyko „Komandos formavimo mokymai“, organizuojami įgyvendinant ilgalaikį, tęstinį projektą „Gyvenu laisvai!“, kurį vykdo Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centras kartu su Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Alumni draugija, Lietuvos žurnalistų sąjunga, Lietuvos meno kūrėjų asociacija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, naujienų portalu „15min“ ir kitais partneriais.
Mokymų lektorius –Marius Ulozas – mokymų vadovas ir konsultantas neformaliojo ugdymo ir jaunimo politikos srityje, tarptautinių tinklų narys: Europos Tarybos ugdymo ekspertas, Europos jaunimo forumo, Europos Komisijos ekspertas, Europos žinių centro narys, Šiaurės šalių jaunimo tyrėjų tinklo narys.
Mokymai vyko taikant neformalaus ugdymo metodiką. Aplinka skatino eksperimentuoti ir mokytis. Jaunuoliai dalyvavo bendrose veiklose, mokėsi iš lektoriaus ir vieni iš kitų.Turiningai praleistas savaitgalis įkvėpė mūsų jaunimą tęsti gražius darbus. Išvykome pasitikėdami vieni kitais ir nusiteikę prasmingam darbui.
Tariame nuoširdų ačiū charizmatiškajam Mariui Ulozui. Taip pat dėkojame Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centrui, UAB „Visagino linija“ ir Visagino Savivaldybei už suteiktą galimybę dalyvauti šiuose mokymuose.