10 Geg

PAGERBTI IR APDOVANOTI GERIAUSIEJI GIMNAZISTAI BEI JŲ TĖVELIAI

Mokslo metams riedant į pabaigą, gegužės 4 dieną, „Atgimimo“ gimnazijoje vyko renginys, skirtas geriausiems, šauniausiems mokiniams pagerbti. Garbūs renginio svečiai – Visagino savivaldybės tarybos nariai Zinaida Tresnickaja, Dmitrij Ikonikov, savivaldybės tarybos narys ir olimpinis vicečempionas Jevgenij Šuklin, Visagino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė bei vyriausioji specialistė Žana Šeina.
Gausus būrys gimnazistų įvairiose olimpiadose ir konkursuose skynė pergales, džiugino prizinėmis vietomis. Džiaugiamės ir didžiuojamės visų mokinių pasiekimais. Visagino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė įteikė padėkos raštus dalykinių olimpiadų nugalėtojams ir prizininkams. Be to, laukė vakaro siurprizas – vietoj tradicinių medalių, gimnazijos šauniausieji gavo netikėtą dovaną – patirtinę išvyką! Beliko suplanuoti jos maršrutą!
Vis dėlto svarbiausias vakaro akcentas – Metų mokinio nominacijos. Renginio tikslas – įvertinant mokinių mokymosi rezultatus, sportinės, meninės ir visuomeninės veiklos pasiekimus, išrinkti geriausius metų mokinius ir juos paskatinti, atkreipti dėmesį į paprastus, darbščius mokinius, kuriais galėtų didžiuotis visa mokyklos bendruomenė.
Gimnazijos direktorė Vanda Beinorienė, neslėpdama jaudulio ir pasididžiavimo, vieną po kito kvietė nominantus. Ji šiltai padėkojo mokiniams ir jų tėveliams už pastangas, už įdėtą darbą, už gimnazijos ir Visagino miesto garsinimą. Daug gražių žodžių buvo skirta ir mokytojams, kurių darbo dėka mokiniai pasiekė puikių rezultatų . Tad šis vakaras – puiki galimybė pasidžiaugti tuo, kas nuveikta ir didžiulis stimulas judėti toliau į priekį ir ieškoti naujų galimybių.