1 Geg

SUSITIKIMAS SU SOCIALINIO VERSLO PRADININKE LIETUVOJE VIOLETA MASTEIKIENE

Po pavasario atostogų gimnazijoje susirinkę mokiniai gavo progą susipažinti su nepaprastai įdomia ir spalvinga asmenybe, socialinio verslo pradininke Lietuvoje Violeta Masteikiene. Paskaitoje-diskusijoje „Zebras bėga greičiau nei vienaragis“ ji papasakojo apie socialinio verslo ypatumus, savo ieškojimus ir patirtis, pateikė įdomių pavyzdžių.
Socialinis verslas veikia siekdamas visuomenei naudingų tikslų (socialinių, visuomeninių ar aplinkosauginių) ir nėra susikoncentravęs vien į pelną.
Vėliau mokiniai dirbo grupėse ir svarstė, kokia įmonė atitinka socialinio verslo kriterijus.
Renginyje dalyvavusi Visagino Europe Direct informacijos centro vadovė Indrė Gruodienė  paragino mokinius dar kartą apsvarstyti socialinio verslo galimybes ir galbūt išbandyti save šioje naujoje veikloje.
Viešnia taip pat priminė, kad gegužės 26 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą, tad gimnazistai, kurie dar neturi teisės balsuoti, galėtų paraginti savo tėvelius, kad šie ateitų į rinkimus ir pareikštų savo pilietinę poziciją.

Nuoširdžiai dėkojame lektorei Violetai Masteikienei už mums skirtą laiką ir Indrei Gruodienei už pagalbą organizuojant šį susitikimą.