13 Geg

NUVILNIJUS EUROPOS DIENOS RENGINIAMS…

Gegužės 10 dieną Visagine vyko Europos dienos renginiai, prie kurių organizavimo aktyviai prisijungė ir mūsų gimnazistai. Kartu su Europe Direct  Visaginas mokiniai organizavo akciją „Pažadink KOALĄ“. Kodėl koalą? Ir kam ją reikia žadinti? Ogi todėl, kad koala yra tingus gyvūnas ir daug laiko skiria miegui. Taip galima pramiegoti daug svarbių ir įdomių dalykų, kurie vyksta šalia mūsų. Šį kartą akcentavome gegužės 26 d. vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą, kad visaginiečiai jų „nepramiegotų“ ir nepamirštų balsuoti.
Renginio metu merginos kvietė praeivius įsijungti į įvairių Europos Sąjungos šalių tradicinius žaidimus. Ką mėgsta italai, airiai, graikai, vokiečiai ir kiti europiečiai? Kaip jie leidžia laisvalaikį? O ką mes apskritai žinome apie kitas Europos Sąjungos tautas? Judrius žaidimus keitė viktorinos, tad reikėjo ir miklumo, ir sumanumo. Šauniausieji gavo įvairių dovanėlių, kurias parūpino Europe Direct Visaginas.
Tuo tarpu suaugusieji renginio dalyviai buvo kviečiami dalyvauti simuliaciniuose rinkimuose ir balsuoti už ateities Europą. Prie spalvingos „balsadėžės“ visaginiečiai galėjo išreikšti savo poziciją – kokią Europą jie norėtų matyti. Svarbiausia, kad nepamirštų ateiti į tikrus rinkimus.
Tad dar kartą kviečiame – pažadinkime koalą pirmiausia kiekvienas savyje ir  priimkime sprendimus patys!