25 Lap

PROJEKTO „GYVENU LAISVAI!“ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Nuotraukas ir daugiau informacijos rasite  oficialiame projekto puslapyje http://www.gyvenulaisvai.lt/visaginas

bei gimnazijos komandos „Gervuogė“ Facebook puslapyje https://www.facebook.com/gervuogevisaginas

Projekto „Gyvenu laisvai!“ komanda nekantriai laukė susitikimo su režisieriumi Audriumi Lelekaičiu ir Pilietiškumo, demokratijos ir teisių programų centro direktore Diana Skučaite. Mokiniai dalinosi savo įspūdžiais iš praėjusių susitikimų, bandė formuluoti, kokias jaunimo problemas norėtų atskleisti savo būsimame filme. Audrius Lelkaitis atskleidė daug vaizdo reportažų kūrimo paslapčių.

Projekto koordinatorė Eleonora Dutkevičienė

Gimnazijoje projektas „Gyvenu laisvai!“ įgauna vis didesnį pagreitį! Savo dėmesiu mus lepina žinomi Lietuvos visuomenės ir kultūros veikėjai. Šį kartą savo įtemptoje darbotvarkėje  laiko Visaginui rado Lietuvos Nepriklausomybės akto signataras, žurnalistas, politikos apžvalgininkas, istorikas Rimvydas Valatka. Jis gimnazistams skaitė paskaitą apie pilietybės suvokimą LDK ir modernią pilietybės sampratą. Gerbiamas svečias su jam būdinga įžvalga pateikė daug įdomių patriotizmo ir lojalumo valstybei pavyzdžių daugiatautėje LDK.

Projekto koordinatorė Eleonora Dutkevičienė

Spalio 21 d. projekto „Gyvenu laisvai!“ kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai bendravo su režisieriumi Audriumi Lelkaičiu bei Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centro direktore Diana Skučaite. Susitikimo metu virė karštos diskusijos, gimnazistai dalijosi savo mintimis ir idėjomis. Mūsų svečiai domėjosi viskuo, kas rūpi Visagino jaunimui, aiškinosi, kokią gi žinią projekto dalyviai nori pasiųsti Lietuvai. Primename, kad projekto komanda planuoja kurti filmą „Jaunimas, kuriantis šalies ir miesto ateitį“. Buvo visko: ir juoko, ir gerų emocijų, ir abejonių. Džiaugiamės nauja pažintimi, laukiam naujų susitikimų.

Projekto koordinatorė Eleonora Dutkevičienė