Pasiekimai

 

RESPUBLIKINĖS OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2016–2017 m.m.

Liaudies dailės konkursas
,,Sidabro vainikėlis“
 II vieta–Ana Marževskaja 1cg (mokytoja Svetlana Bendelston)
,,Olympis 2017- pavasario sesija“ Anglų kalba
Dalyvavo 8 mokiniai–1 III laipsnio diplomas, 3 II laipsnio diplomai, 3 I laipsnio diplomai
Lietuvių kalba
Dalyvavo 2 mokiniai–1 III laipsnio diplomas
Matematika
Dalyvavo 20 mokinių–6 III laipsnio diplomai, 6 II laipsnio diplomai, 2 I laipsnio diplomai
Geriausias rezultatas respublikoje–Aleksandra Šliachtenko 4cg
Fizika
Dalyvavo 2 mokiniai
IT
Dalyvavo 19 mokinių–1 III laipsnio diplomas, 6 II laipsnio diplomai, 8 I laipsnio diplomai.Geriausi rezultatai respublikoje tarp 12 klasių – Aleksandra Šliachtenko 4cg, Dmitrij Kolodynskij 4ag, Diana Spolšnova 4cg
Tarp geriausių  11 klasių rezultatų respublikoje – Michail Masterov 3bg
Antras rezultatas respublikoje tarp 10 klasių – Aleksandr Gricenko 2bg
Geriausi rezultatai respublikoje tarp 9 klasių – Artiom Stoliarov 1bg, Ana Poliakova 1bg
Chemija
Dalyvavo 4 mokiniai–1 III laipsnio diplomas, 1 I laipsnio diplomas
Biologija
Dalyvavo 9 mokiniai–1 III laipsnio diplomas, 1 I laipsnio diplomas
Tarp geriausių  12 klasių rezultatų respublikoje – Aleksandra Šliachtenko 4cg
Geografija
Dalyvavo 3 mokiniai
Istorija
Dalyvavo 1 mokinys
Lietuvių kalbos olimpiada Dalyvės – Jekaterina Sergejeva 2dg, Irina Tišalovič 1bg (mokytoja Edita Kucina)
Pagyrimo raštas už idėjos originalumą ir teksto įtaigumą–Marija Soboleva 2bg (mokytoja Nadiežda Juodžiūnienė)
Pagyrimo raštas už literatūrines jungtis kūrybinėje užduotyje – Genadij Jazukevič 2ag (mokytoja Jolanta Žemaitienė)
Matematikos olimpiada IV vieta
Jekaterina Sergejeva 2dg (mokytoja Irina Žarik)
Piešinių konkursas „Kas yra pilietiškumas?“. Laureatai
Ruslan Nugumanov 4dg (mokytoja Svetlana  Bendelston)
Anželika Stankevič 4ag (mokytojas Andrej denisenko)
Dorinio ugdymo (tikybos) olimpiada  II komandinė vieta
Komanda: Laura Utkina 1bg, Ana Nikolajeva 1bg
(mokytoja Lilija Šliachtenko)
Vilniaus vyskupijos stačiatikių tikybos turnyras  III komandinė vieta
Komanda: Marija Iljinaitė 2bg, Karina Rolik 2bg, Ilja Medvedev 2cg, Karina Šmeliova 2cg, Aleksandra Šliachtenko 4cg (mokytoja Lilija Šliachtenko)
LMIO respublikinio etapo atrankinė dalis Dalyviai – Denis Podberiozkin 4dg (mokytoja Julija Lipunova ), Andrej Latyš 3cg (mokytoja Nadežda Riabova)
Projektas ,,Gyvenu laisvai“ 3 nominacijos

3–4 g klasių komanda: Aleksandra Šliachtenko, Anastasija Grišanova, Ana Limarenko, Ana Miačina, Arina Kornejeva, Denis Podberiozkin,Dmitrij Kolodynskij, Dominyka Veikša, Ilja Davidovskij, Ilja Minasian, Irina Jarec, Jegor Tomm, Jekaterina Kapitanova, Kristina Stoliarenko, Lina Dragel, Laura Šlekaitė, Maksim Ivanov, Margarita Lichodedova, Nadežda Derendiajeva, Ruslan Nugumanov, Tatjana Petiukevič, Tatjana Šumkova, Anastasija Petrova, Nataša Rysuchina, Diana Gordejeva, Michail Litvinov, Diana Splošnova

Mokytoja Eleonora Dutkevičienė

Euroscola konkursas 1 vieta, kelionė į Strasbūrą

Euroscola dalyvių sąrašas: Aleksandra Šliachtenko, Ana Miačina, Dmitrij Kolodynskij Dominyka Veikša Ilja Davidovski, Irina Jarec,  Jekaterina Kapitanova,  Lina Dragel Maksim Ivanov, Anastasija Petrova

Mokytoja Eleonora Dutkevičienė

Nacionalinė ekonomikos olimpiada Dalyvės – Jekaterina Kapitanova 4ag, Nadežda Derendiajeva 4ag, Kristina Stoliarenko 4ag
(mokytojos Julija Lipunova, Irina Merežnikova)
1–asis nacionalinis verslumo konkursas – mugė „Išbandyk verslo idėją“ Bronzinė mugės komanda
Nominacija už originaliausią stendą
Dalyviai – Jelizaveta Goloskokova 3ag, Kristina Stoliarenko 4ag, Jekateina Kapitanova 4a, Violeta Sizonenko 3ag, Aleksej Saržan 3dg
Padėka geriausiam vadybininkui – Anton Oparin 4dg (mokytoja Irina Merežnikova)
XIV tarptautinė rusų kalbos olimpiada Diplomas už geriausią rašinį – Irina Jarec 4cg (mokytoja Irina Makeičik)
 „Olympis 2016– rudens sesija“ Anglų kalba
Dalyvavo 18 mokinių – 5 III laipsnio diplomai, 6 II laipsnio diplomai
Lietuvių kalba
Dalyvavo 7 mokiniai – 1 III laipsnio diplomas
Matematika
Dalyvavo 53 mokiniai – 10 III laipsnio diplomų, 3 II laipsnio diplomai, 6 I laipsnio diplomai
Fizika
Dalyvavo 8 mokiniai – 2 III laipsnio diplomai, 1 II laipsnio diplomas
IT
Dalyvavo 21 mokinys – 2 III laipsnio diplomas, 6 II laipsnio diplomai, 9 I laipsnio diplomai
Chemija
Dalyvavo 6 mokiniai
Biologija
Dalyvavo 7 mokiniai – 1 I laipsnio diplomas
Geografija
Dalyvavo 5 mokiniai
Istorija
Dalyvavo 8 mokiniai – 1 III laipsnio diplomas, 1 II laipsnio diplomas, 2 I laipsnio diplomai
Rezultatai yra atskiroje suvestinėje (pdf)

MIESTO OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2016–2017 m.m.

Geografijos olimpiada Dalyvės – Ana Romanovič 2bg, Marija Soboleva 2bg
II vieta – Aleksandra Šliachtenko 4cg (mokytoja Liudmila Lavruvjanec)
Dailės olimpiada Dalyvė – Ana Marževskaja 1cg
I vieta – Ruslan Nugumanov 4dg (mokytoja Svetlana Bendelston)
II vieta – Anželika Stankevič 4ag ( mokytojas Andrej Denisenko)
Jaunųjų dizainerių konkursas ,,Mados trajektorija 2017“ Komanda, parengusi kolekciją „Stilių kokteilis“: Jelizaveta Goloskokova 3ag, Anna Karpanova 3ag, Violeta Sizonenko 3ag ir Tatjana Tomm 3ag
I vieta už aksesuarų kolekciją
Diplomas už stilingumą
Diplomas už nominaciją „Auksinės rankos“ ( mokytoja Irina Merežnikova)
Istorijos olimpiada Dalyviai – Maksim Ivanov 4cg, Ksenija Chomutova 4dg
III vieta – Anastasija Petrova 4cg (mokytoja Eleonora Dutkevičienė)
Rusų kalbos  olimpiada Dalyviai – Marija Iljinaitė 2bg, Ana Romanovič 2bg (mokytoja Irina Makeičik)
Anton Oparin 3dg, Vladislav Tajanovič 2ag (mokytoja Valentina Mamzeliova)
I vieta – Aleksej Saržan 3dg
II vieta – Genadij Jazukevič 2ag (mokytoja Valentina Mamzeliova)
III vieta – Jekaterina Polomarenko 3dg,
III vieta – Anastasija Bajeva 2bg
IV vieta – Marija Kalugina 2bg
V vieta – Marija Soboleva 2bg (mokytoja Irina Makeičik)
Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas Dalyvės – Marija Iljinaitė 2bg, Anastasija Bajeva 2bg, Marija Kalugina 2bg, Jekaterina Polomarenko 3dg, Ana Romanovič 2bg (mokytoja Irina Makeičik)
Vladislav Tajanovič 2ag, Genadij Jazukevič 2ag (mokytoja Valentina Mamzeliova)
I vieta – Marija Soboleva 2bg (mokytoja Irina Makeičik)
II vieta – Aleksej Saržan 3dg
III vieta – Anton Oparin 3dg (mokytoja Valentina Mamzeliova)
Technologijų olimpiada I vieta – Viktorija Kazakevič 4cg (mokytoja Tatjana Orlova)
II vieta – Kiril Prikazčik 3bg (mokytojas Artūras Šuranovas )
Matematikos olimpiada Dalyviai –Diana Michailova 1ag, Marija Soboleva 2bg, Maksim Šapka 2cg, Marija Iljinaitė 2bg, Anton Oparin 3dg
I vieta – Viktorija Eitminovič 1ag
III vieta – Kamila Minikovič 1ag (mokytoja Valerija Kargina)
I vieta – Jekaterina Sergejeva 2dg
II vieta – Irina Gubačiova 2dg (mokytoja Irina Žarik)
I vieta – Aleksej Saržan 3dg (mokytoja Irina Bogomolnikova)
I vieta – Aleksandra Šliachtenko 4cg
II vieta – Ana Miačina 4dg
II vieta – Ivan Gorbun 4dg (mokytoja Valerija Kargina)
Fizikos olimpiada Dalyviai – Denis Mankolskij 1ag, Kamila Minikovič 1ag, Jekaterina Ustimeko 1cg, Ilya Medvedev 2cg, Michail Litvinov 4ag (mokytoja Tatjana Selivanova), Aleksandr Gricenko 2bg, Marija Iljinaitė 2bg, Ana Miačina 4dg (mokytoja Liudmila Kronova)
I vieta – Dmitrij Kolodynskij 4ag
II vieta – Andrey Vershchak 1cg
III vieta – Ivan Gorbun 4dg ir Irina Gubačiova 2dg (mokytoja Tatjana Selivanova)
I vieta – Anton Oparin 3dg
II vieta – Anna Karpanova 3ag ir Genadij Jazukevič 2ag
III vieta – Viktor Naumov 3cg (mokytoja Liudmila Kronova)
Lietuvių kalbos olimpiada Dalyvė – Karina Kulanina 1cg (mokytoja Lina Davydova),
I vieta – Jekaterina Sergejeva 2dg (mokytoja Edita Kucina)       IV  vieta – Marija Soboleva 2bg (mokytoja Nadiežda Juodžiūnienė),
V vieta – Genadij Jazukevič 2ag(mokytoja Jolanta Žemaitienė) ir Irina Tišalovič 1bg (mokytoja Edita Kucina)
Meninio skaitymo konkursas Dalyviai – Irina Gubačiova 2dg(mokytoja Jolanta Deksnienė), Marija Soboleva 2bg (mokytoja Nadiežda Juodžiūnienė), Jekaterina Sergejeva 2dg (mokytoja Edita Kucina), Aleksej Saržan 3dg (mokytoja Jolanta Žemaitienė).
Chemijos olimpiada Dalyvė – Viktorija Eitminovič 1ag
II vieta – Alexander Tkach 1ag
III vieta – Kamila Minikovič 1ag
III vieta – Irina Gubačiova 2dg
III vieta – Aleksej Saržan 3dg
I vieta – Aleksandra Šliachtenko 4cg
(mokytoja Jelena Tichomirova)
Biologijos olimpiada Dalyvės – Ana Nikolajeva 1bg (mokytoja Tatiana Shirokaya),  Jekaterina Sergejeva 2dg, Jelizaveta Goloskokova 3ag, Violeta Sizonenko 3ag (mokytoja Jelena Murina)
I vieta – Kamila Minikovič 1ag (mokytoja Tatiana Shirokaya)
I vieta – Irina Gubačiova 2dg (mokytoja Jelena Murina)
I vieta – Aleksandra Šliachtenko 4cg
III vieta – Marija Soboleva 2bg ir Jelena Gotovskaja 4g (mokytoja Jelena Murina)
Anglų kalbos olimpiada Dalyvis – Nazar Lavkart 3cg
II vieta – Aleksej Saržan 3dg ir Brigita Litvinovič 3cg
(mokytoja Svetlana Bogatko)
Konferencija ,,Kalbų ir kultūrų įvairovė Visagine“, (dalyvaujant atstovams iš Latvijos) Padėka už dalyvavimą – Irina Jarec 4 cg, Aleksandra Šliachtenko 4cg, Ruslan Nugumanov 4dg, Aleksej Saržan 3dg, Tatiana Petiukevič 4dg (mokytoja Svetlana Bogatko)
Renginys, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti Kariuomenės surengto konkurso nugalėtojai – Mark Girdvainis 3dg, Jurij Belkin  3ag, German Svirskij 3ag, Igor Solovjov 3ag, Vitalij  Grabov 3ag, Vladislav Čerepanov 3ag, Viktor Naumov 3cg, Aleksej Saržan 3dg
Informacinių technologijų olimpiada Dalyviai – Michail Litvinov 4ag, Anna Malančuk 4dg, Ana Miačina 4dg (mokytoja Nadežda Riabova)
1 vieta – Denis Podberiozkin 4dg (mokytoja Julija Lipunova)
3 vieta – Aleksandra Šliachtenko 4cg (mokytoja Julija Lipunova)
1 vieta – Andrej Latyš 3cg (mokytoja Nadežda Riabova)

RESPUBLIKINĖS OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2015–2016 m.m.

KTU J.Matulionio matematikos konkursas 3 vieta – Aleksej Saržan 2dg (mokytoja Irina Bogomolnikova)
Dalyvės – Aleksandra Šliachtenko 4cg, Ana Miačina 3dg (mokytoja Valerija Kargina)
Respublikinio konkurso „Dainų dainelė“ regiono etapas Laureatė – Alina Tyščiuk 4cg (mokytoja Marina Kločkova)
Apskrities IT konkursas „Bebras“ Diplomas už geriausią rezultatą 9–10 kl. grupėje – Aleksej Saržan 2dg, Jaroslav Ševelev 2dg  (mokytoja Julija Lipunova)
Meninio skaitymo konkursas „Gimtoji kalba“ 1 vieta – Irina Jarec 3cg (mokytoja Irina Makeičik)
Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Padėka – Gimnazijos bendruomenė
Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas Diplomas už geriausiai atliktas užduotis – Aleksej Saržan 2dg, Aleksandr Gricenko 1bg
Edukaciniai konkursai „Olympis 2015–Rudens sesija“ Anglų kalba
12 – III vietų
13 – II vietų
3 – I vietos
Lietuvių kalba
3 –  III vietos
1 –  II vieta
2 –  I vietos
Matematika
7 –  III vietos
13 –  II vietų
17 –  I vietų
Fizika
4 –  II vietos
2 –  I vietos
IT
5 – III vietos
9 –  II vietos
42 I vietos!!!
Chemija
1 –  III vieta
Biologija
2 –  III vietos
1 –  I vieta
Geografija
1 –  III vieta
1 –  II vieta
Istorija
1 –  II vieta mokytoja
Iš viso–11–a 100 % rezultatų
Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“.
IT konkursas „Bebras“–2015 Rezultatai mieste:
1 vieta – Nikita Bernačiuk 4ag, Aleksandra Šliachtenko 3cg (pagyrimo raštas), Marija Soboleva 1bg (pagyrimo raštas) (mokytoja Julija Lipunova)
2 vieta – Andrej Fedunov 4bg, Irina Jarec 3cg, Martin Michailov 2bg, Aleksej Saržan 2dg, Igor Baidin 1dg c3 vieta – Vladimir Jeršov 4ag, Jekaterina Sergejeva 1dg (mokytoja Julija Lipunova)
Rezultatai respublikoje (tarp 50 geriausių):
Aleksandra Šliachtenko 3cg, Irina Jarec 3cg, Martin Michailov 2bg, Aleksej Saržan 2dg, Marija Soboleva 1bg, Igor Baidin 1dg, Jekaterina Sergejeva 1dg, Maksim Abramenko 1cg (mokytoja Julija Lipunova)
Julija Lipunova, Marija Soboleva ir Aleksandra Šliachtenko yra pakviestos dalyvauti „Bebro“ apdovanojimo konferencijoje.
Protų kova Padėka – Gimnazijos komanda: Irina Jarec 3cg, Donatas Leikas 4cg, Jekaterina Kapitanova 3ag, Margarita Lichodedova 3cg, Rūta Mikalaitė 3cg, Aleksandra Sazanova 3cg, Lina Dragel 3ag (mokytoja Yulia Mukhaeva)
ISM Ekonomikos olimpiada Dalyvės – Alina Tyščiuk 4cg, Jekaterina Kapitanova 3ag, Evelina Gigevičiūtė 4ag (mokytoja Julija Lipunova)
Mokytojų ir mokinių paroda „Gimtasis miestas miniatiūrose“ Laureatai – Ričard Veikša, Jevgenija Morgunova 1ag (mokytoja Svetlana Bendelston), Diana Mingazova 3dg, Julija Skutkevič 4bg (mokytojas Andrej Denisenko)

MIESTO OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2015–2016 m.m.

Biologijos olimpiada 1 vieta – Irina Gubačiova 1dg (mokytoja Tatiana Shirokaya), Marija Soboleva 1bg (mokytoja Jelena Murina)
3 vieta – Aleksej Saržan 2dg (mokytoja Tatiana Shirokaya)
2 vieta – Aleksandra Šliachtenko 3cg (mokytoja Jelena Murina)
3 vieta – Anastazija Petrova 3cg (mokytoja Jelena Murina)
2 vieta – Jevgenija Cholodova 4cg (mokytoja Jelena Murina)
Dalyviai – Ana Romanovič 1bg, Brigita Litvinovič 2cg (mokytoja Tatiana Shirokaya), Ana Jesipionok 2bg, Jelizaveta Goloskokova 2ag , Veronika Voičis 4cg, Sergej Charkavliuk 4cg (mokytoja Jelena Murina)
Meninio skaitymo konkursas 3 vieta – Donatas Leikas 4cg (mokytoja Veronika Voitekian)
Dalyvės – Jekaterina Kapitanova 3ag (mokytoja Edita Kucina), Anastasija Semenej 2cg (mokytoja Lina Davydova), Irina Gubačiova 1dg (mokytoja Jolanta Deksnienė)
Chemijos olimpiada 1 vieta – Irina Gubačiova 1dg (mokytoja Jelena Tichomirova)
3 vieta – Jekaterina Sergejeva 1dg (mokytoja Jelena Tichomirova)
Dalyvės – Marija Iljinaitė 1bg, Marija Soboleva 1bg (mokytoja Jelena Tichomirova)
2 vieta – Aleksej Saržan 2dg (mokytoja Jelena Tichomirova)
Dalyviai – Aleksej Saržan 2dg, Anton Oparin 2g, Brigita Litvinovič 2cg, Anna Karpanova 2ag (mokytoja Jelena Tichomirova)
1 vieta – Aleksandra Šliachtenko 3cg (mokytoja Jelena Tichomirova)
Dalyviai – Ilja Minasian 3dg (mokytoja Jelena Tichomirova), Irina Jarec 3cg (mokytoja Larisa Rumianceva), Sergej Charkavliuk 4cg, Veronika Voičis 4cg (mokytoja Jelena Tichomirova)
Biologijos olimpiada Dalyviai – Ana Romanovič 1bg, Jelizaveta Goloskokova 2ag, Ana Jesipionok 2bg, Anastasija Petrova 3cg, Sergej Charkavliuk 4cg, Veronika Voičis 4cg (mokytoja Jelena Murina), Brigita Litvinovič 2cg (mokytoja Tatiana Shirokaya)
1 vieta – Irina Gubačiova 1dg (mokytoja Tatiana Shirokaya)
2 vieta – Marija Soboleva 1bg (mokytoja Jelena Murina)
2 vieta – Jevgenija Cholodova 4cg (mokytoja Jelena Murina)
3 vieta – Aleksandra Šliachtenko 3cg (mokytoja Jelena Murina)
Anglų kalbos olimpiada 1 vieta – Ivan Gorbun 3dg
Dalyviai – Irina Jarec 3cg, Dmitrij Kolodynskij 3ag, Aleksandra Šliachtenko 3cg (mokytoja Svetlana Bogatko)
Projektas
Skambančios muzikos kalba“
Padėka – Anglina Čilnikina 3ag, Lina Dragel 3ag, Laura Šlekaitė 2cg, Julija Mazūraitė 3dg, Andželika Stankevič 3ag, Anastazija Semenej 2cg, Matvej Kunafin 3cg, Taisija Kalinina 4cg, Anita Peganova 4cg (mokytojas Andrej Denisenko)
Informacinių technologijų olimpiada 1 vieta – Andrej Latyš 2cg (mokytoja Nadežda Riabova)
1 vieta – Denis Podberiozkin 3dg, Nikita Bernačiuk 4ag (mokytoja Julija Lipunova)
2 vieta – Aleksandra Šliachtenko 3cg (mokytoja Julija Lipunova)
2 vieta – Jevgenija Cholodova 4cg (mokytoja Nadežda Riabova)
Konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“
I etapas
Padėka – Nikita Grunin 3dg, Andrej Šapka 3dg, Julija Mazūraitė 3dg (mokytoja Aušra Gigelevičienė)
Virtualusis Orientacinis žaidimas „Naršyk ir žinok“ 1 vieta – Aleksandra Šliachtenko 3cg, Irina Jarec 3cg
Dalyvis – Ruslan Nugumanov 3dg
(mokytoja Julija Lipunova)

RESPUBLIKINĖS OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2013–2014 m.m.

Lietuvos mokinių lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams I vieta už kūrybinę užduotį – Donatas Leikas 2cg klasė (mokytoja Veronika Voitekian)
Informacinių technologijų konkursas „Olympis 2014“ II laipsnio diplomas – Martin Michailov 8b
III laipsnio diplomas – Daniil Černych 8b
(mokytoja Julija Lipunova)
Matematikos konkursas „Olympis 2014“ I laipsnio diplomas – Artemij Kušlevič 3bg, Ivan Gorbun 1dg, Vladimir Jeršov 2ag, Tatjana Petiukevič 1dg, Jevgenija Cholodova 2cg
II laipsnio diplomas – Darja Sipčenko 1cg, Ana Miačina 1dg, Alexander Zharkov 3ag, Artiom Bendelston 3ag
III laipsnio diplomas – Roman Didenko 2cg, Dmitrij Ševaldin 2ag, Nikita Bernačiuk 2ag
(mokytoja Valerija Kargina)
Rusų (gimtosios) kalbos olimpiada 2 vieta – Jevgenija Cholodova 2cg klasė (mokytoja Irina Kavaliauskienė)
Pagyrimo raštas už retorinę užduotį – Artiom Bendelston 3ag klasė (mokytoja Svetlana Lapteva)
Matematikos konkursas ,,Kengūra“ Tarp geriausių 50 – Aleksej Chvorych 4c (mokytoja Tatjana Sabaliauskienė)
Fizikos olimpiada Padėkos raštas – Irina Jarec 1bg (mokytoja Tatjana Selivanova)
Lietuvos moksleivių informacinių technologijų konkursas „Bebras“ 1 vieta – Ana Jesipionok 8b
2 vieta – Andrej Fiodorov 8b,  Mikael Faleev 8b
3 vieta – Milena Gigevičiūtė 8b
(mokytoja Julija Lipunova)
Tarp geriausių 50 – Anastasija Bajeva 7b, Julija Prokopčik 7a, Martin Michailov 8b, Irina Jarec 1bg, Aleksandra Šliachtenko 1bg, Aleksandras Belonožko 3bg, Kseniya Shirokaya 3ag, Artemij Kušlevič  3bg, Artiom Bendelston 3ag,  Tatjana Iljushenko 3ag.
(mokytoja Julija Lipunova)

MIESTO OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2013–2014 m.m.

Tinklinio varžybos 2 vieta – Mergaičių komanda (mokytojai Viačeslav Rumiancev, Vera Tišionok)
Stalo teniso varžybos 1 vieta – Berniukų komanda (mokytojas Andrej Kolga)
Kroso estafetės varžybos 1 vieta – Mergaičių komanda (mokytojai Viačeslav Rumiancev, Vera Tišionok, Andrej Kolga)
Lietuvių kalbos olimpiada 1 vieta – Svetlana Tkač, 2bg klasė (mokytoja Lina Davydova)
2 vieta – Jevgenija Cholodova, 2cg klasė (mokytoja Veronika Voitekian)
2 vieta – Donatas Leikas, 2cg klasė (mokytoja Veronika Voitekian)
3 vieta – Jekaterina Kapitanova, 1ag klasė (mokytoja Edita Kucina)
Į respublikinę olimpiadą važiuos šie mokiniai ir Evelina Gigevičiūtė, 2ag kl.( Jolanta Žemaitienė)
Linkime jiems sėkmės!!!
Technologijų olimpiada 1 vieta – Lina Dragel, 1ag klasė (mokytoja Tatjana Orlova)
2 vieta – Rimas Beluckas, 2ag klasė (mokytojas Artūras Šuranovas)
2 vieta – Dmitrij Ševaldin, 2ag klasė (mokytojas Artūras Šuranovas)
2 vieta – Karina Skurko, 4ag klasė (mokytoja Irina Merežnikova)
Geografijos olimpiada 2 vieta – Aleksandra Šliachtenko, 1bg klasė (mokytoja Liudmila Lavruvjanec)
Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninis etapas 2 vieta – Artiom Bendelston, 3ag klasė (mokytoja Julija Lipunova)
Miesto dailės olimpiada 2 vieta – Anastasija Gorodniuk, 3ag klasė (mokytoja Svetlana Bendelston)

3 vieta – Maryna Strynatko, 4bg klasė (mokytojas Andrej Denisenko)

3 vieta – Aliona Zaveskina, 2ag klasė (mokytojas Andrej Denisenko)

Rusų kalbos (gimtosios) olimpiados meninio skaitymo konkursas 2 vieta – Artiom Bendelston, 3ag klasė (mokytoja Svetlana Lapteva)
2 vieta – Jevgenija Cholodova, 2cg klasė (mokytoja Irina Kavaliauskienė)
3 vieta – Jefrosinja Šliachtenko, 3bg klasė (mokytoja Valentina Mamzeliova)
Miesto rusų kalbos (gimtosios)
olimpiada
2 vieta – Artiom Bendelston, 3ag klasė (mokytoja Svetlana Lapteva)
2 vieta – Jevgenija Cholodova, 2cg klasė (mokytoja Irina Kavaliauskienė)
3 vieta – Jefrosinja Šliachtenko, 3bg klasė (mokytoja Valentina Mamzeliova)
2014–02–07
Miesto matematikos olimpiada
1 vieta – Ana Miačina, 1dg klasė (mokytoja Valerija Kargina)
3 vieta – Tatjana Petiukevič, 1dg klasė (mokytoja Valerija Kargina)
2 vieta – Aleksandr Kormakov, 2cg klasė (mokytoja Valerija Kargina)
2 vieta – Nikita Bernačiuk, 2ag klasė (mokytoja Valerija Kargina)
3 vieta – Jevgenija Cholodova, 2cg klasė (mokytoja Valerija Kargina)
3 vieta – Tatjana Iljushenko, 3ag klasė (mokytoja Valerija Kargina)
3 vieta – Valerija Morgunova, 4bg klasė (mokytoja Valerija Kargina)
Miesto varžybos ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 4a ir 4c klasių komandos– – 3 vieta
(Vera Tišionok, Liudmila Lobkova,Tatjana Sabaliauskienė)
Respublikinis vaikų fotografijos konkursas  ,,Gyvoji gamta 2013“: Karina Skurko, 4ag klasė
Jelizaveta Kozlova, 4ag kalsė
Padėka už geriausią fotografiją kategorijoje ,,Žvėrys“ (Jelena Murina)
Lietuvos mokinių olimpinio festivalio slidinėjimo finalinės varžybos Mergaičių komanda: – 3 vieta:
Anastasija Lykosova, 4ag klasė
Alina Tuzikaitė, 1ag klasė
Nadežda Derendiajeva, 1ag klasė
Ana Jesipionok, 8b klasė  (mokytojas Viačeslav Rumiancev)
Miesto plaukimo varžybos 7–1g klasių  berniukų komanda–3 vieta ( Andrej Kolga)
2014–02–05
Meninio skaitymo konkursas
Sveikiname prizinių vietų laimėtojus miesto meninio skaitymo konkurse:
I vieta – Donatas Leikas, 2cg klasė (mokytoja Veronika Voitekian)
II vieta – Julija Prokopčik, 7a klasė (mokytoja Jolanta Žemaitienė)
II vieta – Anton Saprykin, 4ag klasė (mokytoja Zita Sakalauskaitė)
III vieta – Marija Soboleva, 7a klasė (mokytoja Nadiežda Juodžiūnienė)
III vieta – Artiom Bendelston, 3ag klasė (mokytoja Jolanta Deksnienė)
III vieta – Karina Skurko, 4ag klasė (mokytoja Zita Sakalauskaitė)
2014–01–24
Fizikos olimpiada
I vieta – Ivan Gorbun, 1dg klasė; III vieta  –  Aleksandra Šliachtenko, 1bg klasė; I vieta  – Nikita Bernačiuk, 2ag klasė; II vieta – Dmitrij Ševaldin, 2ag klasė (Tatjana Selivanova); III vieta – Aleksandr Kormakov, 2cg klasė, Vladimir Jeršov, 2ag klasė (Tatjana Selivanova); I vieta  – Alexander Zharkov, 3ag klasė  (Tatjana Selivanova); III vieta – Artiom Bendelston, 3ag klasė; II vieta – Eduard Polevoj, 4bg klasė (Liudmila Kronova)
2014–01–22
Anglų kalbos olimpiada
 II vieta – Artiom Bendelston, 3ag klasė –  (Svetlana Bogatko).
2014–01–17
Biologijos olimpiada
III vieta – Aleksandra Šliachtenko, 1bg klasė  ; I vieta – Nikita Bernačiuk, 2ag klasė (Jelena Murina); I vieta –  Ivan Petrulin, 3ag klasė (Tatiana Shirokaya)
2014–01–10
Chemijos olimpiada
I vieta – Jevgenija Cholodova, 2cg klasė; II vieta – Aleksandr Kormakov, 2cg klasė; II vieta – Alexander Zharkov, 3ag klasė –  (Jelena Tichomirova)
2013–12–17
Meninio skaitymo konkursas „Sušilkime prie šv. Kalėdų ugnelės“
Visagino mesto 1–4 kl. mokinių meninio skaitymo konkurse „Sušilkime prie šv. Kalėdų ugnelės“ Visagino „Atgimimo“ gimnazijos 4a klasės mokinė Ana Avdejeva užėmė III vietą. (Danguolė Magylaitė)
2013–12–13

Informatikos olimpiada

III vieta –Tatiana Iljushenko, 3ag klasė  (Nadežda Riabova)
Futbolo varžybos  I vieta (Vera Tišionok, Viačeslav Rumiancev)

RESPUBLIKINĖS OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2012–2013 m.m.

2013 m. balandžio 18–20 d. Astronomijos olimpiada III vieta – Andrejus Fiodorovas, 7b kl. Apdovanotas medaliu ir Padėkos raštu. (mokytoja – Tatjana Selivanova)

MIESTO OLIMPIADOS, KONKURSAI, VARŽYBOS
2012–2013 m.m.

2013–05–08

Dviračių krosas

I vieta – gimnazijos komanda: Ana Jesipionok, Nadežda Derendiajeva, Jelizaveta Majevskaja, Jolanta Aniskova, Vlad Šatravka, Valentin Kaznačenko, Maksim Fomin (mokytojai – Andrej Kolga, Viačeslav Rumiancev)
2013–03–04
Technologijų olimpiada
II vieta – Jana Kravcova, 2 bg kl. (mokytoja – Tatjana Orlova)III vieta – Anastasija Shulga, 1cg kl. (mokytojas – Artūras Šuranovas)
2013–02–27
Matematikos olimpiada
II vieta – Jevgenij Pirovič, 6a kl. (mokytoja – Liudmila Kronova)III vieta – Martin Michailov, 7b kl. (mokytoja – Irina Bogomolnikova)
II vieta – Irina Jarec, 8b kl. (mokytoja – Irina Žarik)
Aleksandra Šliachtenko, 8b kl.  (mokytoja – Irina Žarik)
2013–02–26
Varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“
I vieta – 3–4 klasių komanda (rengė kūno kultūros ir pradinių klasių mokytojai: Vera Tišonok, Natalja Juragina, Tatjana Lapygina, Liudmila Lobkova, Tatjana Sabaliauskienė)
2013–02–22
Rusų kalbos olimpiada
II vieta – Michail Frolov, 2bg kl. (mokytoja – Valentina Mamzeliova)II vieta – Valerija Morgunova, 3bg kl. (mokytoja – Valentina Mamzeliova)
2013–02–15
Dailės olimpiada
III vieta – Ekaterinė Koksharova, 1bg kl. (mokytojas – Andrej Denisenko)
II vieta – Anastasija Kobašova, 2ag kl. (mokytojas – Andrej Denisenko)
2013–02–12
Istorijos olimpiada
III vieta – Virginijus Beluckas, 4ag kl. (mokytoja – Eleonora Dutkevičienė)
2013–01–25
Fizikos olimpiada
I vieta – Vladimir Jeršov, 1ag kl. (mokytoja – Tatjana Selivanova)
III vieta – Vladislav Sinica, 1ag kl. (mokytoja – Tatjana Selivanova)
I vieta – Artiom Bendelston, 2ag kl. (mokytoja – Tatjana Selivanova)
2013–01–18
Biologijos olimpiada
I vieta – Jevgenija Cholodova, 1cg kl. (mokytoja – Jelena Murina)
II vieta – Ekaterina Koksharova, 1bg kl. (mokytoja – Jelena Murina)
III vieta – Nikita Bernačiuk, 1ag kl. (mokytoja – Jelena Murina)
I vieta – Michail Frolov, 2bg kl. (mokytoja – Tatiana Shirokaya)
I vieta – Viktor Mamčic, 4ag kl. (mokytoja – Jelena Murina)
II vieta – Andrej Storoženko, 4bg kl. (mokytoja – Jelena Murina)
2013–01–17
Slidinėjimas
I vieta – berniukų komanda
II vieta – mergaičių komanda
2013–01–14–21
Krepšinis
II vieta – mergaičių komandaIII vieta – berniukų komanda
2013–01–16
Matematikos olimpiada
II vieta – Vladimir Jeršov, 1ag kl. (mokytoja – Valerija Kargina)
III vieta – Alexander Zharkov, 2ag kl. (mokytoja – Valerija Kargina)
2012–11–26–12–03
Futbolas
II vieta – berniukų komanda
IV vieta – mergaičių komanda
2012–11–12–14–19
Kvadratas  (5–6 kl.)
II vieta – berniukų komanda
III vieta – mergaičių komanda
V vieta – 3–4 kl. komanda
2012–09–27
Estafetė miesto gatvėmis  
II vieta – gimnazijos komanda