Mokytojų sąrašas

RUSŲ KALBOS METODINĖ GRUPĖ
Mamzeliova V Valentina Mamzeliova
Rusų kalbos mokytoja metodininkė
lav09@rambler.ru
viktorovna Irina Makeičik
Rusų kalbos mokytoja metodininkė
4bg klasės auklėtoja
m.iriska@dkd.lt
LIETUVIŲ KALBOS METODINĖ GRUPĖ
Zhemaitiene Jolanta Žemaitienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
tukas@sugardas.lt
Sakalauskaite Z Zita Sakalauskaitė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
3ag klasės auklėtoja
zita.sakalauskaite@sugardas.lt
Davidova L. Lina Davydova
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
3cg klasės auklėtoja
lina.davydova5@gmail.com
Artamaviciene O Olga Artamavičienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
1ag klasės auklėtoja
liet52@sugardas.lt
jolanta Jolanta Deksnienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
jolanta.deksniene@sugardas.lt
edita Edita Kucina
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
4dg klasės auklėtoja
dita.kucin@sugardas.lt
Voitekian V Veronika Voitekian
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
veronika.voitekian@sugardas.lt
neringa Neringa Žilinskienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
zilinskainr@gmail.com
 Picture1 Nadiežda Juodžiūnienė
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
juod.nadia@gmail.com
UŽSIENIO KALBŲ METODINĖ GRUPĖ
franc Tereza Narbut
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
Prancūzų kalbos mokytoja
narbut@tts.lt
bogatko Svetlana Bogatko
Anglų kalbos mokytoja ekspertė
cleo@tts.lt
jagudina Pelagėja Jagudina
Anglų kalbos vyr. mokytoja
poly55.59@mail.ru
kazankova Svetlana Kazankova
Anglų kalbos vyr. mokytoja
svetalia@list.ru
IMGP77021 Violeta Mateikienė
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
mateikiene@mail.ru
nata Natalja Starovoitova
Anglų kalbos vyr. mokytoja
2сg klasės auklėtoja
visniacherry@gmail.ru
SOCIALINIŲ MOKSLŲ METODINĖ GRUPĖ 
vaclavovna  Liudmila Lavruvjanec
Geografijos mokytoja metodininkė
l.lavruvjanec@gmail.com
shirokaja Tatiana Shirokaya
Biologijos mokytoja metodininkė
Geografijos vyr. mokytoja
4cg klasės auklėtoja
taniucha2@yandex.ru
eleonora Eleonora Dutkevičienė
Istorijos mokytoja metodininkė
eleonora.dutkeviciene@gmail.com
lilijaiosifo Lilija Šliachtenko
Tikybos vyr. mokytoja
trias36@tts.lt
Mukhaeva Yulija Yulia Mukhaeva
Etikos mokytoja metodininkė
2bg klasės auklėtoja
myx00@mail.ru
  MATEMATIKOS IR INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ
METODINĖ GRUPĖ
kargina Valerija Kargina
Matematikos mokytoja ekspertė
matematika@sugardas.lt
bogomolnikova Irina Bogomolnikova
Matematikos mokytoja metodininkė
mat41@sugardas.lt
jul Julija Lipunova
Informacinių technologijų ir ekonomikos mokytoja metodininkė
3bg klasės auklėtoja
inf44@sugardas.lt
Riabova N Nadežda Riabova
Informacinių technologijų mokytoja metodininkė
inf45@sugardas.lt
  GAMTOS MOKSLŲ METODINĖ GRUPĖ
selovanova Tatjana Selivanova
Fizikos mokytoja metodininkė
kronova Liudmila Kronova
Fizikos, ekonomikos, mokytoja metodininkė
1bg klasės auklėtoja
fizika1@sugardas.lt
Tixomirova J Jelena Tichomirova
Chemijos mokytoja metodininkė
4ag klasės auklėtoja
mila34@mail.ru
Murina J Jelena Murina
Biologijos mokytoja metodininkė
2ag klasės auklėtoja
jejeje@mail.ru
  TECHNOLOGIJŲ IR MENŲ METODINĖ GRUPĖ
jurjevna Tatjana Orlova
Technologijų mokytoja metodininkė
torlo1957@mail.ru
rashidovna Irina Merežnikova
Technologijų vyr. mokytoja
1cg klasės auklėtoja
irina.mereznikova@atg.sugardas.lt
genadjevna Marina Kločkova
Muzikos mokytoja metodininkė
shona3256@gmail.com
denisenko Andrej Denisenko
Dailės mokytojas metodininkas
kabinet45@gmail.com
ivani4 Viktor Lukjanov
Technologijų mokytojas
Vairavimo instruktorius
lukjanovviktor1955@gmail.com
Bendelston S Svetlana Bendelston
Dailės mokytoja metodininkė
svemak@mail.ru
SURAN Artūras Šuranovas
Technologijų mokytojas metodininkas
KŪNO KULTŪROS METODINĖ GRUPĖ 
kalga Andrej Kolga
Kūno kultūros mokytojas metodininkas
kolgaa69@list.ru
Tisionok V Vera Tišionok
Kūno kultūros mokytoja metodininkė
sedulinos@yahoo.com